Nalazite se:

Program - Arhiv emisija

Arhiv emisija

Za preslušavanje emisija kliknite na link poslušajte. Ako želite emisiju spremiti na svoje računalo desnim klikom miša kliknite na link poslušajte i označite Save Target As... ili Save Link As... (ovisno koji internet preglednik koristite). Spremite na računalo.

ARHIV EMISIJA

Utorak, 17.03.2020.
09:00 Caritas – srce i ruke Crkve – ur. i vod.: Stjepan Moškatelo

10:30 Marija odgajateljica – ur. i vod.: don Ante Stojić

17:00 Znanjem do spoznaja – tema: Povijest gradnje palače ''Hrvatskog sokola'' i Hrvatskog pjevačkog društva ''Kolo'' krajem 19. stoljeća ur. i vod.: dr. sc. Agneza Szabo

21:00 Hodaj uza me i budi mi prijatelj – tema: Korizma uz coronu – prilika za promišljanje; gosti: Anđa Čujić, vlč. Andrija Miličević, Lidija Domorad i Silvio Culej; ur. i vod.: Ines Sosa Meštrović

Ponedjeljak, 16.03.2020.
09:00 Moj život u vjeri – ur. i vod.: preč. Josip Šimunović

17:00 Križari – tema: Papin dan; ur. i vod.: Darijo Burjan

21:00 Nadom nošeni – ur. i vod.: p. Mijo Nikić

Nedjelja, 15.03.2020.
12:30 Spomendar – ur. i vod.: dr. sc. Agneza Szabo

17:00 Pjevajte Gospodinu pjesmu novu – emisija ozbiljne duhovne glazbe – tema: Korizmeni glazbeni hod uz odabrane dijelove iz knjige don Ante Žderića „Otajstvo križa“; ur. i vod.: mo. Josip degl´Ivellio

21:00 Snaga Hrvatske – gost: Ivan Tolić, predsjednik Udruge branitelja liječenih od PTSP-a; ur. i vod.: Mislav Benčević

Subota, 14.03.2020.
09:00 Prigodna emisija – tema: “Sveto pismo i Crkva – Božja riječ i Sveto pismo”; gost: doc. dr. sc. o. Taras Barščevski, profesor na Katedri Svetoga pisma Novog zavjeta na KBF – u u Zagrrebu; ur. i vod.: Višnja Mikić

11:00 Poruke BDM – tema: Obiteljski život; ur. i vod.: p. Ljudevit Josip Jeđud

17:00 Obiteljska slagalica – zabavni kviz – ur. i vod.: Antea Katić i Ivka Malkoč Bastašić

21:00 Prigodni program – ur. i vod.: Petar Bilobrk

Petak, 13.03.2020.
09:00 Odgoj za ideale – tema: Obraćenjem do svestranog imuniteta; gost: Ivica Lulić; ur. i vod.: Ivka Malkoč Bastašić

10:30 Izazovi – gost: fra Bernard Rubinić; ur. i vod.: Snježana Zdraveski

17:00 Nadom nošeni – tema: Myasthenia gravis; ur. i vod.: s. Augustina Barišić

21:00 Oči u oči – tema: „Evo Sotona zaiska da vas prorešeta!“ (Lk 22,31); ur. i vod.: Božo Barun

Četvrtak, 12.03.2020.
09:00 Prigodna emisija - ur. i vod.: p. Stjepan Fridl

10:30 Škrinjica-čuvarica – tema: Različiti izričaji bednjanskog u okolici Bednje; gošća: Dragica Žimbrek; ur. i vod.: p. Stjepan Fridl

17:00 Proničeš me svega i poznaješ – gost: Goran Ivančić; ur. i vod.: Snježana Brkić

21:00 Put k suncu – ur. i vod.: p. Božidar Nagy

Srijeda, 11.03.2020.
09:00 Katehete – ur. i vod.: preč. Josip Kuhtić

10:30 Promišljajmo glazbu – tema: Fortunat Pintarić; ur. i vod.: Dalija Mock

17:00 Prostranstva riječi – tema: Smijeh i post; ur. i vod.: Sead Ivan Muhamedagić, prof.

21:00 Znanjem do spoznaja – tema: Čovjek u planu Božje ljubavi; gošća: doc. dr. sc. Silvija Migles; ur. i vod.: Petar Bilobrk

Utorak, 10.03.2020.
09:00 Škrinjica-čuvarica – tema: Pavao Tijan, hrvatski leksikograf i publicist; ur.: dr. sc. Vladimir Lončarević; vod.: Ivka Malkoč Bastašić

10:30 Sveti u svijetu – ur. i vod.: Sonja Tomić, prof.

17:00 Znanjem do spoznaja – tema: Jubilarna izložba hrvatsko-slavonskog gospodarskog društva (1841.-1891.); ur. i vod.: dr. sc. Agneza Szabo

21:00 Živimo zajedno – tema: Lice tvoje, Gospodine, ja tražim!; gost: Antonio Rizvić; ur. i vod.: s. Slavka Sente

Ponedjeljak, 09.03.2020.
17:00 Nadom nošeni – tema: Svjetski dan bubrega; gošća: prof. dr. sc. Ingrid Prkačin, specijalist internist u Kliničkoj bolnici Merkur u Zagrebu; ur. i vod.: Krešimir Lovrić, dr. med.

21:00 Znanjem do spoznaja – tema: Suverenisti ili globalisti; gost: Tomislav Sunić; ur. i vod.: dr. sc. Andreja Švigir

Nedjelja, 08.03.2020.
08:15 „Biti Tvoja riječ“ – ur. i vod.: Božidar Biondić

12:30 Spomendar – ur. i vod.: dr. sc. Agneza Szabo

17:00 Duhovno pomoći čovjeku – emisija Centra za duhovnu pomoć – tema: Ljepota je u tebi; ur. i vod.: Lana Poljak Branisavljević i Slavica Črnac

21:00 U ovo vrijeme – tema: Životne gore; ur. i vod.: Ivica Ursić

Subota, 07.03.2020.
17:00 Zajednica kršćanskog života – tema: Prorok Ezekiel; gost: p. Niko Bilić; ur. i vod.: Anđa Jakovljević, prof.

21:00 Zašto baš ja? – gošća: s. Veronika Mila Popić, voditeljica „Kuće utočišta“ - dnevnog centra za beskućnike i osobe u riziku od siromaštva te socijalne isključenosti u Rijeci; ur. i vod.: Kristijan Pandl

Petak, 06.03.2020.
09:00 Kap po kap – slap – ur. i vod.: Jacqueline Otilija Bat, prof.

10:30 Nadom nošeni – tema: Bolesti bubrega i urinarnog trakta u djece; gost: Marijan Saraga, pročelnik Zavoda za dječju nefrologiju i gastroenterologiju u Splitu i redoviti profesor Medicinskog fakulteta u Splitu, Rijeci i Mostaru; ur. i vod.: Zdenka Čorkalo, dr. med., spec. anesteziolog

17:00 Zajednica Molitva i riječ – tema: S Isusom u korizmi; ur. i vod.: Ljerka Jurkić, prof.

21:00 Oči u oči – tema: „Za onim gore težite, ne za zemaljskim!“ (Kol 3,2); ur. i vod.: Božo Barun

Četvrtak, 05.03.2020.
09:00 Pjesmom kroz Hrvatsku – gost: Mirko Švenda Žiga; ur. i vod.: Dalija Mock

10:30 Prigodna emisija - tema: Uloga roditelja u odgoju djece; ur. i vod.: p. Stjepan Fridl

17:00 Kazalište bez maske – tema: Pisma pape Ivana Pavla II. umjetnicima; tekstve čitaju Matea Vidulić i Magdalena Magdić; ur.: Matea Vidulić

21:00 Da svi budu jedno – ur. i vod.: p. Zvonko Vlah

Srijeda, 04.03.2020.
09:00 Biti prijatelj – tema: Đavao – naš najveći neprijatelj; ur. i vod.: vlč. Anđelko Katanec

10:30 Stopama supružnika na glasu svetosti - tema: »bl. Franz i Franziska Jägerstätter – glas savjesti podržan sakramentom ženidbe«; ur.: Petar-Krešimir Hodžić, dr.med, voditelj Ureda HBK za život i obitelj; vod.: Petar-Krešimir Hodžić i Ivka Malkoč Bastašić

17:00 Škrinjica-čuvarica – tema: Tradicijski obrt „Medičar i voskar Blažeković“; gosti: Antonija i Josip Ranogajec; ur. i vod.: Višnja Mikić

21:00 Znanjem do spoznaja – ur. i vod: dr. sc. Ana Volarić Mršić

Utorak, 03.03.2020.
09:00 Prigodna emisija – razgovor s gl. urednikom p. Stjepanom Fridlom

10:30 Prigodna emisija – tema: Ususret Antićevu; gost: fra Josip Šimić, vicepostulator kauze sluge Božjega o. Ante Antića; ur. i vod.: Anđelko Bošnjak

17:00 Znanjem do spoznaja – tema: Prva dalmatinsko-hrvatsko-slavonska izložba u Zagrebu 1864. godine i njezino kulturno i povijesno značenje; ur. i vod.: dr. sc. Agneza Szabo

21:00 Snaga Hrvatske – tema: Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata, ogranak Voćin i Gradski ogranak Udruge hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata Slatine; gosti: Darko Božičković i Željko Kolinger; ur. i vod.: Višnja Mikić

Displaying results 76-90 (of 92)
 1 2 3 4 5 6 7 

Frekvencije:

Zagreb: 96,4 MHz i 106,8 MHzVirovitica: 88,3 MHz
Split: 97,2 MHzVinkovci - Vukovar: 91,6 MHz
Opatija - Rijeka: 88,8 MHzSplit: 97,2 MHz
Satelit: EUTELSAT 16E, 11595 MHz, HSplit: 97,2 MHz
Opatija - Rijeka: 88,8 MHzZagreb: 96,4 MHz i 106,8 MHz
U lipnju slavimo dva draga nam blagdana, dva srca: Presveto Srce Isusovo i Srce Marijino.
Trenutno u programu: 17:00 Zajednica Molitva i riječ - Marijan Presečki
Sljedeće u programu: 17:45 Glazba

Download promotivnog materijala. Saznaj više

Duhovni kutak

Kako čitati Sveto pismo

Nikada ne smijemo vjerovati da smo mi prvi koji čitamo Sveto pismo.

Galerija slika

IMG_20180424_131539
DSC_0160
DSC_0157
DSC_0155
DSC_0144
DSC_0139
RM_RADIODRAMA3
Copyright © Radio Marija 2009.I Design by: Endora