Nalazite se:

Program - Arhiv emisija

Arhiv emisija

Za preslušavanje emisija kliknite na link poslušajte. Ako želite emisiju spremiti na svoje računalo desnim klikom miša kliknite na link poslušajte i označite Save Target As... ili Save Link As... (ovisno koji internet preglednik koristite). Spremite na računalo.

ARHIV EMISIJA

Nedjelja, 17. 05. 2020.
08:15 Biti tvoja riječ - gost: vlč. Mario Večerić, ravnatelj Katoličke osnovne škole iz Virovitice; ur. i vod.: Božidar Biondić

12:30 Spomendar-ur.: dr.sc. Agneza Szabo; vod.: Anđelko Bošnjak

17:00 Pjevajte Gospodinu pjesmu novu – emisija ozbiljne duhovne glazbe – tema: Svibanj – Marijin mjesec ur. i vod.: mo. Josip degl´Ivellio

19:30 Žedan sam – dnevne meditacije fra Andrije Bilokapića

21:00 Snaga Hrvatske – gost: prof. dr. sc. Josip Jurčević; ur. i vod.: Petar Bilobrk


Subota, 15. 05. 2020.
09.00 Schönstatt – to sam ja – tema: Krunjenje Majke triput divne; gošća: Lidija Molnar; ur. i vod.: Anđa Slunjski

10.30 Škrinjica čuvarica - tema: KUD Drežnik; gosti: predsjednik Branko Vukšić, voditej dramske skupine Andrija Čakarić i članica Kata Đurđica Vukšić; ur. i vod.: Višnja Mikić

19.30 Žedan sam - dnevne meditacije fra Andrije Bilokapića

21.00 Znanjem do spoznaja - tema: Hrašćinski meteorit; ur. i vod.: Tatjana Kren, prof.

Petak, 15. 05. 2020.
09:00 Prigodna emisija – tema: Jubilarna godina u Marijinom svetištu – Molve; gost: fra Zdravko Tuba, upravitelj svetišta; ur. i vod. Ivka Malkoč Bastašić

10:30 Škrinjica–čuvarica – ur. i vod.: Zdravka Andrijašević

17:00 Izazovi – tema: Hrvatsko katoličko društvo medicinskih sestara i tehničara u Tjednu sestrinstva; gosti: doc. dr. sc. Rok Čivljak i Adriano Friganović, dipl. med. tech.; ur. i vod.: Slavica Janković

19:30 "Žedan sam" - dnevne meditacije fra Andrije Bilokapića

Četvrtak, 14.05.2020.
09:00 Prigodna emisija – tema: Dana škole i 60 godina škole; ur. i vod.: Petar Bilobrk

10:30 Škrinjica-čuvarica – gošća: gđa Dragica Žimbrek; ur. i vod.: p. Stjepan Fridl

17:00 Proničeš me svega i poznaješ – gost: Mario Modrić; ur. i vod.: Snježana Brkić

21:00 Put k Suncu – ur. i vod.: p. Božidar Nagy

19:30 "Žedan sam" - dnevne meditacije fra Andrije Bilokapića


Srijeda, 13. 05. 2020.
09:00 Katehete – ur. i vod.: preč. Josip Kuhtić

10:30 Promišljajmo glazbu – ur. i vod.: Dalija Mock

19:30 "Žedan sam" - dnevne meditacije fra Andrije Bilokapića

21:00 Prostranstva riječi – tema: Plašt; ur. i vod.: Sead Ivan Muhamedagić, prof.

Utorak, 12.05.2020.
09:00 Škrinjica-čuvarica – tema: dr.sc. fra Bonifacije Perović; ur.: dr. sc. Vladimir Lončarević; vod.: Ivka Malkoč Bastašić

10:30 Sveti u svijetu – ur. i vod.: Sonja Tomić, prof.

17:00 Znanjem do spoznaja – tema: Obnova crkve sv. Katarine i drugih javnih zgrada na Gornjem gradu u Zagrebu u drugoj polovici 17. stoljeća; ur.: dr. sc. Agneza Szabo

19:30 "Žedan sam" - dnevne meditacije fra Andrije Bilokapića

21:00 Živimo zajedno – tema: Majčine ruke; gošća: Blanka Vučak; ur. i vod.: s. Slavka Sente


Ponedjeljak, 11.05.2020.
09:00 Iz baštine grkokatolika – ur. i vod.: o. Danijel Hranilović

19:30 "Žedan sam" - dnevne meditacije fra Andrije Bilokapića

21:00 Znanjem do spoznaja – ur. i vod.: dr. sc. Andreja Švigir

Nedjelja, 10. 05. 2020.
08:15 „Biti Tvoja riječ“ – ur. i vod.: Božidar Biondić

12:30 Spomendar – ur.: dr. sc. Agneza Szabo

17:00 Duhovno pomoći čovjeku – emisija Centra za duhovnu pomoć; tema: Zagledanost u duhovno zdravlje; ur. i vod.: Lana Poljak Branisavljević i Kristina Jurković

19:30 "Žedan sam" - dnevne meditacije fra Andrije Bilokapića

21:00 U ovo vrijeme – ur. i vod.: Ivica Ursić


Subota, 09. 05. 2020.
17:00 Prigodna emisija – tema: Tjedan sestrinstva; gosti: Slavica Berić, dipl. med. techn. , glavna tajnica Hrvatskog nacionalnog saveza sestrinstva i Hrvatskog društva operacijskih sestara.; Marijana Sabolić, primalja (Klinika za ženske bolesti i porode - Petrova); Slavica Janković, dipl. med. techn., predsjednica Hrvatskog katoličkog društva medicinskih sestara i tehničara; uređuje i vodi: Ivka Malkoč Bastašić

20:45 „Žedan sam“ – dnevne meditacije fra Andrije Bilokapića

21:15 Snaga Hrvatske – ur. i vod.: Višnja Mikić

Petak, 08. 05. 2020.
09:00 Odgoj za ideale – gost: Ivica Lulić; ur. i vod.: Ivka Malkoč Bastašić

17:00 Prigodna emisija; ur. i vod.: Anđelko Bošnjak

20:45 „Žedan sam“ – dnevne meditacije fra Andrije Bilokapića

21:15 Oči u oči – ur. i vod.: Božo Barun


Četvrtak, 07. 05. 2010.
09:00 Pjesmom kroz Hrvatsku – ur. i vod.: Dalija Mock

17:00 Kazalište bez maske – tema:: Što gledati i čitati u ovo vrijeme; ur. i vod.: prof. dr. sc. Sanja Nikčević

19:30 „Žedan sam“ – dnevne meditacije fra Andrije Bilokapića

21:00 Prigodna emisija – ur. i vod.: Anđelko Bošnjak

Srijeda, 06.05.2020.
09:00 Biti prijatelj – ur. i vod.: Anđelko Katanec

10:30 Stopama supružnika na glasu svetosti – tema: »Sveta Ivanka Beretta Molla i Pietro Molla – pomoćnici u ponovnom otkrivanju ljepote sebedarne bračne ljubavi«; gost: preč. Zlatko Golubić, župnik župe Svete Marije na Dolcu; ur.: Petar Krešimir Hodžić, dr. med.; vod.: Petar Krešimir Hodžić, dr. med. i Ivka Malkoč Bastašić

17:00 Škrinjica-čuvarica – ur. i vod.: Višnja Mikić

19:30 „Žedan sam“ – dnevne meditacije fra Andrije Bilokapića

21:15 Znanjem do spoznaja – ur. i vod.: Ana Volarić Mršić


Utorak. 05.05.2020.
09:00 Prigodna emisija – tema: S Marijom u svibnju; ur. i vod.: Dalija Mock

10:30 Škrinjica-čuvarica – ur. i vod.: Zdravka Andrijašević

17:00 Znanjem do spoznaja; tema: Stradanje katedrale te Gornjeg grada; ur.: dr. sc. Agneza Szabo; vod.: Dalia Mock

19:30 "Žedan sam" - dnevne meditacije fra Andrije Bilokapića

21:00 Snaga Hrvatske – tema: Da se ne zaboravi; ur. i vod.: Petar Bilobrk


Ponedjeljak, 04.05.2020.
09:00 Prigodna emisija – ur. i vod.: Anđelko Bošnjak

12:15 Pjesma moga grada – ur. i vod.: Dalija Mock

17:00 Prigodna emisija – tema: E-devetnica bl. Ivanu Merzu; gost: Darijo Burjan; ur. i vod.: Petar Bilobrk

19:30 "Žedan sam" - dnevne meditacije fra Andrije Bilokapića

21:00 Iz tame u svjetlo – emisija zajednice Cenacolo; ur. i vod.: Ivka Malkoč Bastašić


Nedjelja, 03.05.2020.
08:15 „Biti Tvoja riječ“ – ur. i vod.: Božidar Biondić

12:30 Spomendar – ur.: dr. sc. Agneza Szabo

16:00 Hrvatske vrednote – tema: Franjevački muzej u Vukovaru i spomenik poginulim braniteljima Vukovara u dvorištu franjevačkog samostana; gost: fra Ivica Jagodić, župnik župe sv. Filipa i Jakova u Vukovaru; ur. i vod.: Višnja Mikić

17:00 Tebi pripadam – ur. i vod.: Kristina Bitanga i Luka Jelavić

21:00 Živjeti Ljubav – ur. i vod.: Danijela de Micheli Vitturi, dr. med.


Displaying results 16-30 (of 88)
 1 2 3 4 5 6 

Frekvencije:

Zagreb: 96,4 MHz i 106,8 MHzVirovitica: 88,3 MHz
Split: 97,2 MHzVinkovci - Vukovar: 91,6 MHz
Opatija - Rijeka: 88,8 MHzSplit: 97,2 MHz
Satelit: EUTELSAT 16E, 11595 MHz, HSplit: 97,2 MHz
Opatija - Rijeka: 88,8 MHzZagreb: 96,4 MHz i 106,8 MHz
U lipnju slavimo dva draga nam blagdana, dva srca: Presveto Srce Isusovo i Srce Marijino.
Trenutno u programu: 05:15 Glazba
Sljedeće u programu: 06:00 Anđeo Gospodnji

Download promotivnog materijala. Saznaj više

Duhovni kutak

Kako čitati Sveto pismo

Nikada ne smijemo vjerovati da smo mi prvi koji čitamo Sveto pismo.

Galerija slika

IMG_20180424_131539
DSC_0160
DSC_0157
DSC_0155
DSC_0144
DSC_0139
RM_RADIODRAMA3
Copyright © Radio Marija 2009.I Design by: Endora