Proslava Majke Božje od Kamenitih vrata, zaštitnice grada Zagreba, započet će u nedjelju 31. svibnja, na svetkovinu Presvetoga Trojstva, u 19 sati svečanim misnim slavljem u Zagrebačkoj prvostolnici koje će predvoditi prefekt Dikasterija za biskupe mons. Filippo Iannone, u zajedništvu sa zagrebačkim nadbiskupom mons. Draženom Kutlešom, nazočnim biskupima, svećenicima i vjernicima grada Zagreba.
Prijenos svete mise pratite u našem programu od 19h. Pridružite nam se u euharistijskom zajedništvu!