Zahvala Radio Marije u Srbiji za ovogodišnji Marijaton

Prošli tjedan od ponedjeljka do srijede, “trčali smo” naš Marijaton tijekom kojeg smo se oslonili na potporu i ljubav naših slušatelja kako bi Radio Marija mogla donositi glas vjere u sve domove, vjerske zajednice, bolnice, zatvore i sva mjesta potrebna utjehe, nade i potpore.

Ove godine, u našem Marijatonu posebno smo prikazali postaje Radio Marije Sjeverne Makedonije i Srbije koje su potrebne naše pomoći za nastavak svoje misije.

Kao povratnu informaciju dobili smo pismenu zahvalu u ime svih djelatnika Radio Marije u Srbiji, a mi je dijelimo i s vama, dragi slušatelji, jer ste vi ti koji ste otvorena srca i široke ruke odlučili podržati što duhovno, što materijalno, potporu širenja Marijinog glasa u domove u Srbiji.

“Pišem ovaj mail kao još jednu zahvalu za sve što ste činili, što činite i što ćete učiniti za nas – RM Srbije. Za vas sve molimo i zazivamo Božji blagoslov na sve vas. Ponizno i duboko hvala za sve, posebice što pomažete vašu braću tj. nas koji smo u potrebi…”