U Katedrali sv. Vida u četvrtak, 23. travnja u 18:30 započinje molitveno bdjenje za trojicu ređenika Riječke nadbiskupije.
Mario Đurić, Matija Luketić i Karlo Stipeč bit će zaređeni za svećenike u subotu 25. travnja na misi koju će predvoditi riječki nadbiskup Mate Uzinić.
Program
Zaziv Duhu Svetome
Kateheza o Crkvi – Josip Pende
Svjedočanstvo – Karlo Stipeč
Euharistijsko klanjanje
Posveta Srcu Isusovu i Srcu Marijinu
“Ostanite u meni i ja u vama.” (Iv 15,4)
Izvor: Riječka nadbiskupija