Dječja glazba u 12:15h: Je’n-dva-tri i … djeco, a sada vi!

dječja glazba pixabay featured

U subotu 25. listopada od 12:15h pratite emisiju dječje glazbe Je’n-dva-tri i … djeco, a sada vi!

Sa svojim najmlađima uživajte u lijepim trenucima dječje glazbe koje je za vas pripremila naša glazbena urednica Terezija.

“Volim kad idem na ples i onda kad plešemo nešto jesensko i sviramo.” — Rita (5)

“Radio Marija je kad Isus mi je umro na križu i pjesme za djecu i ‘Igraj, moja Hrvatska!’ To sve volim slušat. Slušam Radio Mariju svaki dan.” — Petar (6)

“Kad sam na selu s bakom i dedom slušam Radio Mariju. Najviše volim kad pjevaju ‘Laku noć, Isuse.'” — Filip (9)