U sklopu naših velikih promocija, s kojima smo nedavno započeli na područjima gdje se slušamo, a još do sada nismo bili, ove nedjelje, pete korizmene (22. ožujka), dolazimo u Našice.
U Našicama od kraja srpnja prošle godine, uspostavljen je odašiljač Radio Marije, gdje nas možete slušati na frekvenciji 105,8mHZ, a ova frekvencija obuhvaća grad Našice te Đurđenovac i okolna mjesta.
Kako bi naše slušatelje pozvali da budu s nama, a isto tako kroz upoznavanje i pokoju riječ pozvali vas da se uključite u naš program, na taj način želimo vam pružiti priliku da se odmah i upišete u našu veliku obitelj.
Očekujemo vas na našem promotivnom štandu u nedjelju, 22. ožujka u župi sv. Antuna Padovanskog u Našicama i to na misi u 9h i u 11h.
Veselimo se našem zajedničkom susretu!
Foto: TZ Grada Našica