Na Petu korizmenu nedjelju, 22. ožujka 2026. godine u 19.30 sati u požeškoj Katedrali će se održati korizmeni koncert „Gospin plač“ na kojem će nastupiti Ženski vokalni ansambl Papučke vile (dirigentica Eva Sakoman Štetić) i Veliki zbor Katoličke osnovne škole u Požegi (dirigentica i orguljska pratnja Marija Ticl).
Izvor: Požeška biskupija