U Katedrali Uznesenja Blažene Djevice Marije u Gospiću, u subotu 21. ožujka održat će se korizmeni koncert pod nazivom “Sinac pod križem”.
Na koncertu sudjeluje osam pjevačkih društava, koji će izvoditi korizmene napjeve.
Koncert će započeti svetom misom u 18:00h.
Izvor: Gospićko-senjska biskupija