Tradicionalni valentinovski susret Hrvatskog nadzemlja pod naslovom Srcolov(m)ka održan je u srijedu 11. veljače u Velikoj dvorani nadbiskupskog sjemeništa u Splitu. Ljubavne spajalice u kojima se kandidati i kandidatkinje međusobno upoznaju kroz razgovor, a ne vide se, privukle su mnogobrojnu publiku. Četiri djevojke i četvorica mladića aktivno su sudjelovali u realizaciji samog susreta čije videouratke i organizaciju potpisuju sami Nadzemljaši. Međusobno izabrani parovi za nagradu su dobili zajedničku večeru, a ostali sudionici utješne nagrade. Susret je glazbeno animirao Divinum Konkatedrala bend. Sljedeći susret Hrvatskog nadzemlja održat će se 18. ožujka.
Izvor: Hrvatsko nadzemlje