Jakob Novosel i Marija r. Pavličević iz Imbriovca, vjenčali su se 5. siječnja 1956. godine u župnoj crkvi svete Elizabete Ugarske u Jalžabetu te ove godine slave veliku obljetnicu – platinasti jubilej odnosno 70 godina braka.
Slavlje je održano u najužem obiteljskom krugu zbog bolesti supruge Marije, a dionik slavlja bio je i župnik Župe sv. Elizabete u Jalžabetu, vlč. Matija Vonić. Tom prigodom platinaste slavljenike je blagoslovio te im darovao uspomenu na ovaj veliki jubilej.
Čestitamo našim slavljenicima i neka ih dragi Bog poživi.
Izvor: Varaždinska biskupija