Iz našeg programa danas izdvajamo posljednju emisiju u ovoj godini, a to je emisija Virovitice, grade moj. U današnjoj emisiji doznat ćemo sve o aktivnostima u Gradskom muzeju Virovitica te Kazalištu Virovitica.
U našem virovitičkom studiju, gostovala je Mihaela Kulej, ravnateljica Gradskog muzeja Virovitica, a urednik emisijie Božidar Biondić, posjetio je i ravnatelja Kazališta Virovitica Tomislava Pintarića i doznao sve o aktivnositma ove kulturne ustanove u Virovitici.
Emisiju poslušajte u utorak, 16.prosinca od 9h.