U organizaciji Instituta za novu evangelizaciju “Sveti Ivan Pavao II.” održava se molitveni susret unutar novoga ciklusa “Lectio divina” posvećenog Ivanovim poslanicama. Susret započinje u četvrtak, 11. prosinca 2025,. s početkom u 19:30, u pastoralnim prostorima Nadbiskupskog vikarijata u Osijeku. “Lectio divina” ili “božansko, sveto čitanje” jest drevna metoda čitanja Božje riječi koja vodi molitvi i razgovoru s Bogom te ima za cilj preobraziti život. Tema susreta je: Hoditi u svjetlosti – 2. uvjet: čuvati zapovijedi (1 Iv 2, 1-11).
Izvor: Tiskovni ured DJOS