U posljednjoj emisiji Volim što radim, koja je na rasporedu danas u 10:30, u našem virovitičkom studiju, ugostili smo župana Virovitičko-podravske županije Igora Androvića.
Kako je biti župan, koji je najteži, a koji najlakši dio posla, što radi kada nije u službi – na ova, ali i druga pitanja, odgovarao je uredniku i voditelju emisije Božidaru Biondiću.
Foto: Kristijan Toplak