Iz programa izdvajamo: Volim što radim u 10:30

radio marija 2 1

U posljednjoj emisiji Volim što radim, koja je na rasporedu danas u 10:30, u našem virovitičkom studiju, ugostili smo župana Virovitičko-podravske županije Igora Androvića.

Kako je biti župan, koji je najteži, a koji najlakši dio posla, što radi kada nije u službi – na ova, ali i druga pitanja, odgovarao je uredniku i voditelju emisije Božidaru Biondiću. 

Foto: Kristijan Toplak