Nadbiskup Hranić sudjelovat će na proslavi Dana sjemeništa na Šalati

PNG Plakat Dan sjemeništa na Šalati 2025jpg

Na drugu nedjelju došašća, 7. prosinca ove godine, đakovačko-osječki nadbiskup i metropolita mons. dr. Đuro Hranić predvodit će, s početkom u 11.00 sati, koncelebrirano euharistijsko slavlje u prostorima svečane dvorane Međubiskupijskog sjemeništa u Zagrebu prigodom proslave Dana sjemeništa.

Slavlju će prisustvovati zajednica sjemeništaraca, odgojitelja i djelatnika sa zagrebačke Šalate, obitelji sjemeništaraca te vanjski suradnici Sjemeništa.

 

Izvor: Sjemenište Zagreb