Najava: Dekanatski susret ministranata – Novigrad na Dobri 2025.

Plakat za susret 1 min

I ove pastoralne godine Povjerenstvo za pastoral duhovnih zvanja Zagrebačke nadbiskupije nastavlja sa organiziranjem ministrantskih susreta po župama Nadbiskupije.

Na prvu subotu mjeseca studenog, 08.11., susret će se održati u prostorima župe i pastoralnog centra u Novigradu na Dobri od 10.00 do 15.00 sati.

Voditelj susreta je vlč. Matija Pavlaković, član Povjerenstva posebno zadužen za ministrante i osnovnoškolce u Zagrebačkoj nadbiskupiji, a u animaciji susreta bit će i sjemeništarci Međubiskupijskog sjemeništa u Zagrebu.

Ministranti Dugoreško-mrežničkog dekanata – radosno očekujemo naše druženje i preporučamo ga zagovoru Blažene Djevice Marije, svetog Josipa i blaženog Alojzija Stepinca!

Izvor: Zagrebačka nadbiskupija