NOVA EMISIJA: “Ništa klasično” u 13h

ništa klasično

Radio Marija u suradnji s Katoličkom klasičnom gimnazijom s pravom javnosti u Virovitici, donosi vam novu emisiju. Emisija “Ništa klasično” govori nam o mjesečnim aktivnostima škole, a uz određenu temu donosi nam i prigodan razgovor u našem virovitičkom studiju. 

Tako je prva tema u našoj novoj emisiji “Ništa klasično” Dan zahvalnosti za plodove zemlje. U prvom dijelu slušamo prigodnu riječ vlč. Karla Topalovića, duhovnika i vjeroučitelja u Katoličkoj klasičnoj gimnaziji na temu zahvalnosti, a potom će nam profesorice Sunčana Voronjecki i Andrea Grdenić, sa učenicama Marijom Iličić i Leticijom Blažičević, predstaviti ovogodišnju priredbu za Dane kruha, a i zapjevat će u našem studiju. 

Emisiju vam donosimo trećom nedjeljom u mjesecu od 13h.