U subotu 16. kolovoza od 12:15 h pratite emisiju dječje glazbe – Je’n-dva-tri i … djeco, a sada vi!
Sa svojim najmlađima uživajte u lijepim trenucima dječje glazbe koje je za vas pripremila naša glazbena urednica Terezija.
– Što je Radio Marija?
“Kad Isus mi je umro na križu i pjesme za djecu i ‘Igraj, moja Hrvatska!’ To sve volim slušat. Slušam Radio Mariju svaki dan.” – Petar (6)
“Jako volim slušati Radio Mariju!” – Lucija (7)
“Kad sam na selu s bakom i dedom slušam Radio Mariju. Najviše volim kad pjevaju ‘Laku noć, Isuse.'” Filip (9)