Blagoslov novog križnog puta u župi Preobraženja Gospodnjeg

Petrinja 12 nasl

Na Prvu korizmenu nedjelju 18. veljače blagoslovljen je novopostavljeni križni put.
Svečanu svetu misu je predvodio mons. Marko Cvitkušić, biskupski vikar za kler. Na misi je koncelebrirao župnik Damir Ceković, a kod oltara je posluživao đakon Ivan Sandrin.
Nakon propovijedi mons. Cvitkušić je blagoslovio novi križni put koji je dar župljana i dobrih ljudi.

Izvor: Sisačka biskupija