Božićno i novogodišnje čestitanje u Svećeničkom domu sv. Josipa

240101 web svećenički dom

Na svetkovinu Marije Bogorodice, na Novu godinu 1. siječnja 2024., prigodom božićnog i novogodišnjeg čestitanja zagrebački nadbiskup mons. Dražen Kutleša pohodio je Svećenički dom sv. Josipa na zagrebačkom Kaptolu. Nadbiskupu su se pridružili i nadbiskup u miru kardinal Josip Bozanić te pomoćni biskupi mons. Ivan Šaško i mons. Mijo Gorski.

 240101 web svećenički dom 2

Okupljene je pozdravio preč. Mirko Totović, najstariji svećenik Zagrebačke nadbiskupije, a na kraju susreta nadbiskup Kutleša uputio je zahvalu upravitelju doma mons. Jurju Jerneiću, časnim sestrama i zaposlenicima Svećeničkog doma.

Tekst i foto: Tiskovni ured Zagrebačke nadbiskupije/Svećenički dom sv. Josipa

Izvor: Zagrebačka nadbiskupija