Molitva mladih za Grad i Biskupiju

molitva mladih 23 004

Tradicionalno okupljanje mladih prigodom blagdana svetog Mihovila zaštitnika grada Šibenika i Šibenske biskupije upriličeno je u katedrali svetog Jakova u petak 22. rujna. Misno slavlje predvodio je šibenski biskup Tomislav Rogić. Prigodnu homiliju izrekao je biskupijski povjernik za pastoral mladih don Ante Vrcić.

Nakon slavlja mladi su u procesiji predvođeni Katoličkim skautima prošli u procesiji oko šibenske katedrale. Nakon ophoda molitva za grad ove godine bila je u katedrali svetog Jakova, a ne na tvrđavi svetog Mihovila i to zbog nepovoljnih vremenskih uvjeta.

Izvor: Šibenska biskupija

molitva mladih 23 010