Završeno hodočašće vjernika Sisačke biskupije u Rim

WhatsApp Image 2022 11 06 at 18.17.43

Hodočašće vjernika Sisačke biskupije u Rim, a povodom 125. obljetnice od smrti sluge Božjega brata Ivana Bonifacija Pavletića završeno je u nedjelju 6. studenoga.

Na povratku u Domovinu hodočasnici su posjetili Padovu i Svetište sv. Leopolda Mandića gdje je i slavljena sveta misa. Misu je predslavio preč. Vladimir Hren u zajedništvu s ostalim svećenicima Sisačke biskupije koji su bili na hodočašću s vjernicima.

Hodočašće je završeno zaključeno posjetom Svetištu sv. Antuna Padovanskog.

Tekst i foto: Sisačka biskupija

WhatsApp Image 2022 11 06 at 18.17.48 3

 

WhatsApp Image 2022 11 06 at 18.17.50

 

WhatsApp Image 2022 11 06 at 18.17.51 1

 

WhatsApp Image 2022 11 06 at 18.18.06 1