Snaga Hrvatske – Spomen na 12 redarstvenika

Za portal Borovo selo

U emisiju Snaga Hrvatske gostovao je Zdravko Mamić, predsjednik Udruge dvanaest redarstvenika i Dado Talajić, predsjednik Biciklističkog kluba Metković. Emisiju je uredio i vodio Ante Pavelić. 

Sugovornici su govorili o motivima organiziranja Udruge dvanaest redarstvenika, ali i maratona od Prevlakve do Iloka. Maraton, kao i Udruga posvećeni su spomenu i promicanju istine koja se dogodila 2. svibnja 1991. u Borovom Selu kada je je život izgubilo dvanaest hrvatskih redarstvenika. 

Emisiju možete pogledati i poslušati na sljedećoj poveznici:

{youtube}Xft7Lsu9818{/youtube}