Na današnji dan prije 20 godina blago je u Gospodinu preminuo sluga Božji kardinal Franjo Kuharić.
Njegove riječi koje nam je uputio prije 24 godine postale su i ostale kao naš credo:
“Slušajući Radio Mariju mnogi patnici, osamljeni, nemoćni doživljavaju posjet prijatelja, tješitelja i tumača smisla iz ljubavi prema Bogu prihvaćene patnje. Sve je to suradnja sa spasiteljskom ljubavlju Isusa Krista, nadahnućem njegove djevičanske Majke Marije.”
Prijenos sv. mise iz župe sv. Ivana, apostola u Utrinama, povodom obljetnice smrti sluge Božjega kardinala Franje Kuharića možete pratiti u našem programu u 18:30. Misno slavlje predvodi kardinal Josip Bozanić, nadbiskup i metropolit zagrebački.