Sisački biskup primio fra Igora Salmiča

MG 0711

Sisački biskup Vlado Košić primio je u utorak, 9. studenoga u Biskupijskom ordinarijatu u Sisku generalnog vizitatora franjevaca konventualaca fra Igora Salmiča u pratnji župnika sisačke župe sv. Josipa Radnika fra Michaela Pavića i župnog vikara fra Antuna Radovanića.

Tom prigodom razgovaralo se o suradnji franjevaca i biskupa, o njihovom doprinosu biskupiji i općem stanju na ovom području nakon potresa.

Izvor: Sisačka biskupija