U četvrtak, 14. listopada, s početkom u 18.30 sati uzoriti gosp. kardinal Josip Bozanić, nadbiskup zagrebački, u crkvi sv. Blaža, slaviti svečanu Misu sa zazivom Duha Svetoga na početku akad. god. 2021./2022. na Sveučilištu u Zagrebu.
Početak nove akademske godine na Sveučilištu u Zagrebu