Susret biskupa i nove petrinjske gradonačelnice

MG 0543

Sisački biskup Vlado Košić susreo se u srijedu, 30. lipnja u prostoru Gradske uprave Grada Petrinje s gradonačelnicom gđom Magdalenom Komes. Susretu su prisustvovali zamjenik gradonačelnice g. Ivan Prskalo, biskupijski ekonom mons. Zdravko Novak, voditeljica Ureda za kulturu biskupije gđa Spomenka Jurić i g. Davor Vrbanek.

Tom prigodom biskup je čestitao novoj gradonačelnici na pobjedi zaželjevši joj u radu obilje Božjeg blagoslova, a razgovaralo se o različitim pitanjima međusobne suradnje, napose u situaciji nakon potresa.

 

 MG 0541

 

 MG 0538

 

Tekst i foto: Sisačka biskupija