Nadbiskup Marin Barišić pozitivan na koronavirus

ST M nadbiskup

Nakon što je osjetio simptome povišene tjelesne temperature, splitsko-makarski nadbiskup mons. Marin Barišić povrgnut je testiranju na COVID-19. Test je bio pozitivan.

Nadbiskup se nalazi u Nadbiskupskom ordinarijatu, a svi njegovi bliži suradnici i kontakti su u samoizolaciji. Stoga, Nadbiskupski ordinarijat i Crkveni interdijecezanski sud od utorka 13. listopada neće biti otvoreni za primanje stranaka do daljnjega.

 

 

Silvana Burilović Crnov, Tiskovni ured Splitsko-makarske nadbiskupije